Léčení na dálku.

Mám-li někomu pomáhat na dálku, je vhodné s ním mít alespoň jeden osobní kontakt. Přesto, že dosahuji výborných výsledků, cestu energie mezi mnou a příjemcem vysvětlit nedovedu.

Pokud bych takto pracoval pouze s dospělými lidmi, dalo by se hovořit o placebo efektu. Na dálku jsem léčil i děti. A u těch nemůže být o tomto jevu /placebo efekt/ řeč.

————————————————–

Chlapec, v té době 10-ti letý, trpěl epileptickými záchvaty typu grand-mal. Společně se svojí matkou mne navštívili. Později byl ale hospitalizován a bylo uvažováno o neurochirurgickém řešení.

Byl umístněn na na uzavřeném pracovišti, kam jsem za ním nemohl. Soustředil jsem se a požádal vyšší, aby mu bylo pomoženo.

Citace dopisu jeho matky, který zaslala televizi Prima jako poděkování za zveřejnění kontaktu na mne:

Prostřednictvím Vaší televize jsem se dozvěděla o léčiteli Jaroslavu Doubravovi. Po jeho působení bioenergií na dálku se záchvaty zmírňovaly, až mezi jednotlivými záchvaty byla čím dál větší pauza. Před tím chlapec nemluvil, nekomunikoval – dle lékařského vyšetření EEG – hrubý nález – v mozku samé výboje.

Po působení pana léčitele Doubravy se stav zlepšoval, záchvaty ubývaly, EEG se zlepšovalo a chlapec začínal víc a víc komunikovat, mluvit.

Chlapec byl měsíc a půl na JIP v nemocnici, byl velmi zesláblý. Po působení pana léčitele na dálku začal chlapec více jíst a postupně, ale velmi rychle začal chodit a chůze se čím dál více zlepšuje.

Verbířová Eva

///////////////////////////////////////////

O pomoc mne požádali rodiče v té době půlroční holčičky z Texasu. Byla ji diagnostikována nemoc Epidermolysis bullusa. Pracoval jsem s ní v Houstonu asi 14 dní.

Od té doby, kdykoli má problém v podobě různých úrazů, mi její rodiče  zavolají, já se na ni soustředím a její rány se vždy velice rychle hojí. Toto se opakuje několikrát do měsíce již bezmála 10 let. Holčička se  do procesu léčení nijak nezapojuje. Většinou díky časovému posunu v době mého působení spí.

Krvavé rány po obrovských puchýřích se u ní, po mém působení hojí nesrovnatelně rychlejší než u dětí se stejným zdravotním problémem.

Stalo se několikrát, že jsem nemohl na žádost o pomoc okamžitě reagovat a hojení ran Kateriny, jak se dnes už 10-ti leté děvče jmenuje, bylo dlouhé a komplikované.

————————————————————-

Takových příběhů bych mohl uvést ještě mnoho. O některých budu vyprávět v připravovaném pokračování knihy „Potkala jsem léčitele“, která snad vyjde do konce tohoto roku.

——————————————————

Epidermolysis bullosa congenita (EB) – puchýřnaté genetické onemocnění kůže

EB je velice vzácné genetické onemocnění. S EB se člověk narodí, a protože se jedná o genetickou vadu (způsobenou mutací asi 13 genů), není možné v současné době EB úspěšně léčit. Uplatňují se proto různé ošetřovací metody a techniky, které mají význam preventivní i terapeutický.

EB se vyskytuje ve 3 formách – simplex, junkční a dystrofická.  U nás je přesná diagnostika prováděna pouze v klinickém EB Centru v Brně.

Projevy EB u pacientů:

  • tvorba puchýřů hlavně na dlaních a ploskách nohou po nepatrných inzultech a tření*)
  • puchýře a rány se mohou vyskytnout také na těle
  • potíže s polykáním po poranění jícnu
  • vysoká kazivost zubů
  • špatná kvalita nehtů a zubů
  • komplikace s vylučováním
  • možnost úmrtí pacienta v kojeneckém věku
  • junkční forma (9%)