Léčení na dálku.
Mám-li někomu pomáhat na dálku, je vhodné s ním mít alespoň jeden osobní kontakt. Přesto, že dosahuji výborných výsledků, cestu energie mezi mnou a příjemcem vysvětlit nedovedu.
Pokud bych takto pracoval pouze s dospělými lidmi, dalo by se hovořit o placebo efektu. Na dálku jsem léčil i děti. A u těch nemůže být o tomto jevu /placebo efekt/ řeč.
————————————————–
Chlapec, v té době 10-ti letý, trpěl epileptickými záchvaty typu grand-mal. Společně se svojí matkou mne navštívili. Později byl ale hospitalizován a bylo uvažováno o neurochirurgickém řešení.
Byl umístněn na na uzavřeném pracovišti, kam jsem za ním nemohl. Soustředil jsem se a požádal vyšší, aby mu bylo pomoženo.
Citace dopisu jeho matky, který zaslala televizi Prima jako poděkování za zveřejnění kontaktu na mne:
Prostřednictvím Vaší televize jsem se dozvěděla o léčiteli Jaroslavu Doubravovi. Po jeho působení bioenergií na dálku se záchvaty zmírňovaly, až mezi jednotlivými záchvaty byla čím dál větší pauza. Před tím chlapec nemluvil, nekomunikoval – dle lékařského vyšetření EEG – hrubý nález – v mozku samé výboje.
Po působení pana léčitele Doubravy se stav zlepšoval, záchvaty ubývaly, EEG se zlepšovalo a chlapec začínal víc a víc komunikovat, mluvit.
Chlapec byl měsíc a půl na JIP v nemocnici, byl velmi zesláblý. Po působení pana léčitele na dálku začal chlapec více jíst a postupně, ale velmi rychle začal chodit a chůze se čím dál více zlepšuje.
Verbířová Eva
///////////////////////////////////////////
O pomoc mne požádali rodiče v té době půlroční holčičky z Texasu. Byla ji diagnostikována nemoc Epidermolysis bullusa. Pracoval jsem s ní v Houstonu asi 14 dní.
Od té doby, kdykoli má problém v podobě různých úrazů, mi její rodiče zavolají, já se na ni soustředím a její rány se vždy velice rychle hojí. Toto se opakuje několikrát do měsíce již bezmála 10 let. Holčička se do procesu léčení nijak nezapojuje. Většinou díky časovému posunu v době mého působení spí.
Krvavé rány po obrovských puchýřích se u ní, po mém působení hojí nesrovnatelně rychlejší než u dětí se stejným zdravotním problémem.
Stalo se několikrát, že jsem nemohl na žádost o pomoc okamžitě reagovat a hojení ran Kateriny, jak se dnes už 10-ti leté děvče jmenuje, bylo dlouhé a komplikované.
————————————————————-
Takových příběhů bych mohl uvést ještě mnoho. O některých budu vyprávět v připravovaném pokračování knihy „Potkala jsem léčitele“, která snad vyjde do konce tohoto roku.
——————————————————
Epidermolysis bullosa congenita (EB) – puchýřnaté genetické onemocnění kůže
EB je velice vzácné genetické onemocnění. S EB se člověk narodí, a protože se jedná o genetickou vadu (způsobenou mutací asi 13 genů), není možné v současné době EB úspěšně léčit. Uplatňují se proto různé ošetřovací metody a techniky, které mají význam preventivní i terapeutický.
EB se vyskytuje ve 3 formách – simplex, junkční a dystrofická. U nás je přesná diagnostika prováděna pouze v klinickém EB Centru v Brně.
Projevy EB u pacientů:
- tvorba puchýřů hlavně na dlaních a ploskách nohou po nepatrných inzultech a tření*)
- puchýře a rány se mohou vyskytnout také na těle
- potíže s polykáním po poranění jícnu
- vysoká kazivost zubů
- špatná kvalita nehtů a zubů
- komplikace s vylučováním
- možnost úmrtí pacienta v kojeneckém věku
- junkční forma (9%)