Vítejte na stránkách léčitele

9 Responses to “Vítejte na stránkách léčitele”

 • Klauzova:

  Dobrý den, pan Doubrava je opravdový léčitel. Můj manžel umiral na rakovinu slinivky osm měsíců, věděli jsme, že záchrana jeho života není možná. Pan Doubrava ho přijal do své péče a výrazně mu pomáhal překonat období obrovských bolesti, které tato choroba přináší. Jsem moc šťastná, že manžel mohl zemřít doma v kruhu svých milovaných a v mé náruči. Děkuji mu za to. Klauzova

 • Dobře, že jsem našel tento článek. Nezklamal jsem se.

 • Velmi hezký příspěvek. I prostě narazil na vašem weblogu a chtěl
  zmínit Mám opravdu miloval surfing kolem vaše blog příspěvky.

  V každém případě budu se upisování for Vašeho přání krmné a já jsem doufal, že napíšete znovu brzy !

 • Monika Burešová:

  Dobrý den pane Doubravo,

  ráda bych se k Vám objednala, jestli je to možné.

  Prosím napište mi termín a cenu za sezení s adresou.

  Děkuji Monika Burešová

 • Marie Jakubcová:

  Dobrý den, má dcera má neustále ucpaný nos. Nejméně půl roku používá kapky do nosu na uvolnění. Navštívili jsme lékaře, který jí naordinoval léky na 50 dní a pokud nepomohou, musí dcera na operaci. kde jí budou laserem zmenšovat sliznici.
  Prosím proto o radu, zda by byla naděje dceři pomoci. Děkuji za odpověď a přeji krásný den Marie Jakubcová, Klíšská 121, Ústí nad Labem

 • Cernikova:

  s
  Srdecne zdravim pana lecitele!
  Mam mimoradny zajem o pomoc od Vas, ale jelikoz si nejsem jista zda tato stranka je uzavrena pouze mezi klientem a lecitelem, tak se nechci vice rozepisovat. Jedna se mi jen o privatni konverzaci.
  Dekuji srdecne!
  Cernikova

 • Eva Ptáčková:

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli máte nějaké pozitivní zkušenosti s léčbou pacientů v komatu resp. ve vegetativním stavu po otravě oxidem uhelnatým z karmy. Jde o sedmileté dítě, které už je v tomto stavu asi 8 měsíců. Díky moc za odpověď a přeji Vám i Vaší rodině klidné vánoce.

 • Dobry den,

  Rada by som sa s Vami telefonicky spojila, ale mali ste vypnuty mobil. Vedeli by ste mi dat ine cislo, alebo mail?

  Ďakujem velmi pekne.
  S pozdravom,
  Devana Pytlova

 • Dobrý den pane Doubrava mám prosbu, bolí mě kýčelní kouby. Pravý je prý artroza 3 stupně a je bolestivá i bederní oblast zad. Nechci na opercí dá se to léčit? Pokud ano byla bych Vám vděčná.
  S pozdravem Ludmila Vymětalová